WhatsApp
Telefon
  • Şehitkamil/Gaziantep
Yazlık Temizliği

Yazlık Temizliği

Gaziantep temizlik şirketi Yazlık Temizlik Şirketleri arayan müşterilerimiz Google de yazdıklarında 1. sırada Gaziantep Temizlik Şirketi ile tanışarak temizlik işleriniz titizlik ve profesyonel şekilde çalışan ekibimiz ile sizlerin temizlik işleriniz biz yaparak sizlere tertemiz ile bir temizlik şirketi hizmeti vermektedir. Sizde begendiğiniz takdirede hemen kurulum yapıp teslim yapmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.