WhatsApp
Telefon
  • Şehitkamil/Gaziantep
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Gaziantep Temizlik Firması olarak İnşaat sonrası evleriniz ve iş yerlerinizin temizliğini titizlik ve itina ile yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile yılların verdiği tecrübe ile sizlerin inşaat sonrası temizliğini yapmaktayız. Sizlerin işiniz bizim temizlik gücümüzdür. İnşaat sonrası temizlik yapan kişi arayanlar google de Gaziantep Temizlik Şirketi olarak bize ulaşmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız ve arayıp randevunuzu aldığınız takdirde ekibimiz gelip inşaat sonrası temizliğinizi yapmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.